استفاده از دستورالعمل Keto Diet

Keto Diet استفاده از دستورالعمل

دستورالعمل های استفاده Keto رژیم غذایی

چگونه به استفاده از این محصول برای انتقال از بدن به صورت چربی مصرف? چگونه به قرص و داروها را برای کاهش وزن بی خطر از طریق کتوز صاف بود و موثر است ؟ پاسخ به این سوالات شما را پیدا خواهد کرد در دستورالعمل های زیر. همچنین یک نسخه از مقاله را از دستی است که متصل به جعبه با کپسول است که می تواند سفارش آنلاین در تاجیکستان.

قبل از غذا نوشیدن یک کپسول Keto Diet, نوشیدن آب تمیز. این دارو سه بار در روز. نرخ نرم افزار می تواند متفاوت باشد از 3 هفته تا 3 ماه پس از این دوره به مدت یک ماه. هموار رفتن به رژیم غذایی معمول هر روز کاهش میزان چربی در رژیم غذایی. پس از یک وقفه شما می توانید تکرار کنید.

رژیم غذایی در طول کتوژنیک رژیم غذایی باید شامل مواد غذایی حاوی اسیدهای چرب غیر اشباع عبارتند از: دانه کتان و روغن زیتون و روغن زیتون, روغنی, دریا, ماهی, پنیر و آجیل و تخم مرغ است. اجازه مصرف پروتئین گوشت و محصولات گوشت. تماشای تعدادی از کربوهیدرات ها بهتر است به استفاده از بیش از 30 گرم کربوهیدرات در یک روز در غیر این صورت شما ممکن است سقوط در سوخت و ساز بدن و شکست در روند کاهش وزن است.

موارد مصرف:

  • وزن بیش از حد خود را برای رشد بیش از 15 درصد است.
  • نمونه رسوب چربی در باسن و معده سلولیت.
  • Asthenic سندرم روزانه ضعف و خلق و خوی افسرده.

موارد منع مصرف

کپسول طراحی شده اند تا با خیال راحت کاهش وزن با ورود به بدن در حالت کتوز و هیچ عوارض جانبی با تشکر از مواد طبیعی. اما این دارو باید تجویز به زنان در دولت بارداری یا شیردهی.