نظرات Keto Diet

 • Акбар
  من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم از دست دادن وزن تا 70 کیلوگرم است. وزن من بود که همیشه بیش از 100 و از آن خسته نمی من تا قبل از آغاز یک شیطان به قلب است. فشار گرسنگی و دیگر سلامتی خطرناک رژیم های غذایی من سعی کردم کپسول Keto Diet با رژیم غذایی ketogenic و آن را پرداخت کردن. وزن به آرامی رفت و گرسنگی بود بر خلاف من حتی شاد تر از حد معمول!
  Keto Diet
 • Фотима
  کاهش یافته است در این کپسول 13 کیلوگرم در یک زن و شوهر از ماه. فکر می کنم نتیجه خوب است وجود دارد که کار بیشتری برای انجام, اما به سرعت به از دست دادن وزن برای سلامتی مضر است و پس از آن همه چیز اتفاق می افتد به آرامی و بی سر و صدا فقط خوردن و از دست دادن وزن است.
  Keto Diet
 • Бибизайнаб
  بهترین درمان است که من سعی کردم وزن گیر کرده است و نه در حال رشد اگر چه در حال حاضر من خودم اجازه می دهد آب نبات و یا شکلات. قادر به از دست دادن وزن تقریبا دو برابر در همان زمان – بسیار آسان و تقریبا بدون تغییر بودن.
  Keto Diet
 • Амалия
  غذا خوردن و از دست دادن وزن ممکن است ؟ معلوم شد بله اگر شما نوشیدن کپسول Keto Diet. وجود ندارد و همه چیز البته تنها چربی و پروتئین اما گرسنه احساس نمی کنند. کمی غیر معمول در ابتدا به خوردن اما شما استفاده می شود به بسیار به سرعت.
  Keto Diet
 • Аюб
  Keto-رژیم غذایی – به خودی خود یک چیز بزرگ است, اما با این کپسول روند تقریبا دو برابر سریع تر است. و در آغاز زمانی که تنها رفتن در یک رژیم غذایی وجود دارد, ضعف بدن بلافاصله حرکت می کند و شروع به سوزاندن.
  Keto Diet
رتبه بندی Keto Diet
4.2
28